15.11.14

NDE - HeartbreakS radostí oznamujeme, že dalším letošním vydavatelským počinem je opět album projektu NDE, v jehož čele stojí v Belgii usazený hudební experimentátor známý jako Slavek Kwi. Jeho tvorbu již z našeho labelu znáte, třeba z projektu Quarantaine s Jaroslavem Palátem
Tentokrát je to EP Heartbreak, které obsahuje studiové nahrávky pocházející z let 1993-95. Nahrány byly v belgickém městě Liege. První z nich vyšla v roce 1995 také na mezinárodní CD kompilaci „Melting Pop“, zbývající kompozice vycházejí takto poprvé. 
Čekej místy až potemněle ambientní náladu, tvořenou hrou s nejrůznějšími zvukovými útržky i živou prací se zvuky, údery, ruchy, škrábanci a dalšími. Vše dokáže místy také pěkně štípnout a určitě je to radost na několik poslechů odměněná lebedným old school industriálním závěrem. 

We are delighted to announce another release of NDE, the project co-founded by Slavek Kwi, whose previous releases with us include Quarantaine project with Jaroslav Palat
This time it is EP "Heartbreak" containing studio compositions of NDE from 1993-1995, recorded in Liege, Belgium. The first part was previously published on the CD compilation "Melting Pop". You can expect moments of dark ambient sound interlaced with lighter touches and scratches: a dynamic sound adventure with an old-school industrial finale. 

released 14 November 2014

https://csindustrial1982-2010.bandcamp.com/album/heartbreak

Žádné komentáře:

Okomentovat