13.05.15

Slavek KWI / Katerina Nejepsová / Vlastislav Matousek - On The Way To The 2nd Sun  Bylo to prostě takové hudební setkání několika přátel. 
  Vlastislav - vynikající multi-instrumentalista a skladatel, který mě vždycky, už od našeho prvního setkání podporoval a mé zvukové experimenty vítal s velkým nadšením. Byl (a pořad je) mým prvním důležitým mentorem. 
  A u Kateřiny se mi prostě hodně líbilo jak hraje na tu svou flétnu a saxofon. Oba dva jsem pozval zda-li by se podíleli na tomto projektu, který byl zároveň jedním z posledních, které jsem nahrál před svým odjezdem do Západní Evropy z bývalého Československa. 

  Nahráno v domácím studiu "Lazy", mixováno s pomoci Karla Babuljaka a Slávka Kwi, 30.10. a 12.12.1985 v Praze v Československu. 


   This was simply one-off collaboration between friends. 
  Vlastislav - amazing multi-instrumentalist and composer - was always encouraging me with my sound experiments with great enthusiasm 
since the first moment of our encounter, becoming my first mentor-like figure. 
  And I loved the way Katerina was playing flute and saxophone. I invited them to contribute and help me with this project and it was also last project I recorded before my self-inflicted exile from former Czechoslovakia. 

  Recorded in Home Studio of "Lazy", mixed in assistance of Karel Babuljak and Slavek Kwi, 30.10. and 12.12.1985 in Prague, Czechoslovakia. 

released 13 May 2015 

Žádné komentáře:

Okomentovat